Avea Sahur Paketi Diye Yanılttı.

Muhterem A. |

Avea'nın koşullarını özellikle okuyarak ve bana uygun olarak gördüğüm sahur kampanyası tam bir hayal kırıklığı oldu. İlk birkaç gün koşullarda yazdığı gibi önce hediye data kesildi ama 20.07.2014 saat 03.00'den sonra yaptığım kullanım süper üçlü paketimden ve liramdan kesildi. Kamuoyuna duyurduğu kampanya şartlarında önce hediye paket kesilecek dediği halde. Avea taahhüt ettiği kampanyanın arkasında durarak haksız kesilen kullanımları iade etmezse hatlarımı iptal edip BTK ve Tüketici Mahkemesine suç duyurusunda bulunacağımın bilinmesini isterim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  13:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Temmuz
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş