Avea Sahur İnternet Paketi Mağdur Ediyor!

Anıl U. |

Avea saat 02:13'te başlayan internet kullanımımı sahur paketi yerine kendi tarifeme tanımlı internet hakkımdan düşmüştür. İnternet hakkı sorgulamalarımı aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. 09.07.2014 02:00'da 500 MB tanımı yapılmadığı için 02:08'de tekrar sorguladım ve 500 MB tanımın yapıldığını görüp interneti kullanmaya başladım.

Çağrı merkezini aradığımda ise bana kullanımımın saat 02:00 den önce olduğu ve bir yanlışlık olmadığı söylenerek müşteriyi mağdur etme oyunu sergilendi. Avea Sahur paketi sözünü tutmamıştır. Bir yanlış olduğunu ilettiğim halde hiç yardımcı olmamıştır. Avea'nın sahur paketiyle interneti kullanmaya teşvik edip kendi tarifenizden düşüyor.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl U.
  18 Temmuz
  09:13

  Sahur İnternet paketi hediye idi sözde. Hediyesi bile müşterisine zararlı.

  Avea, Sahur kampanyasında belirtilen 02:00 - 06:00 saatleri dışında bile \"500 MB Sahur internet hakkınız kalmıştır\" mesajını atarak müşterisini interneti kullanmaya yönlendiriyor ve kullanılan internet Sahur paketinden değil tabi ki müşterinin kendi internet tarifesinden düşüyor. Bu yanıltmaca ile müşteri internet paketini bitirecek ve yeni döneme kadar ek internet paketleri almak zorunda kalacak...
  Ve bunu da kimse engelleyemiyor...

 • 17 Temmuz
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş