19 Şubat 2013

Avea Sağlam Hattım Telefonumda Çalışmıyor!

Avea hattım diğer telefonlarda çalışırken yeni aldığım telefonda çalışmıyor, aynı telefonda diğer hatlarım çalışıyor. Yani sorun benim Avea hattımın telefonuma uyumunda, müşteri hizmetlerini aradım ve tabi her zaman ki gibi yine yardımcı olamadılar.

En son olarak buraya yazıyorum. İnternette, forumlarda araştırdığımda bu sorunun Avea dan kaynaklandığını ve müşteri hizmetleri yoluyla çözen insanların olduğunu gördüm. Ancak ben müşteri hizmetleriyle sorunumu çözemedim. Her arama için ücret alan bir "müşteri hizmetleri servisini çözemeyecekleri bir problem için tekrar aramak istemiyorum.

Emre 2.441 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Şubat 2013

    Hattım 3 GÜN SONRA kendiliğinden kullanılabilir hale geldi, Genel Müdürlükten arandığımda biz bir müdahelede bulunmadık dendi, ancak hattım İzmir'in merkezi sayılabilecek bir yerde 2 çizgi çekiyor. (Tamamen çektiğinde 5 çizgisi de dolu oluyor.) Bu şekilde kullandığımda daha fazla radyasyon yaydığını bildiğim için bu sorun benim için çok önemli. Bununla ilgili bir çözüm yolunuzun olmasını diliyorum.( ve bana sorun telefonunuzdakı teknik bir arızadan kaynaklanıyor diyecekseniz hiç aramayın daha iyi!) İyi akşamlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön