Avea Sadece Daha Pahalı Tarifeye Geçmeme İzin Veriyor!

Alparslan D. |

İnanın kaç yıllık Avea kullanıcısı olduğumu unuttum. Faturama ek telefon aldım ve seç tarifesi kullanıcısıyım ama telefon aldığım için başka tarifeye geçemiyorum geçebiliyorum da dahada pahalı tarifelere geçebiliyorum sadece. 500 dk için bir yıl taahhütlü 30 lira veriyorum taahhüt bitince sadece 500 dk 40 lira olacak ve ben yine tarife değişemeyeceğim.

500'ü iki defa aradım bana yardımcı olmaları için ama ellerinden bir şey gelmiyormuş . Sadece şu telefonun taksitlerinin bitmesini bekliyorum ve bütün tanıdıklarımı başka bir operatöre yönlendirmeyi de kendime görev bildim. Bundan sonra Avea benim için bitmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Alparslan D.
  08 Kasım
  19:44

  hiçbir hizmet alamadım aradıklarında zaten benim oraya yazdıklarımın aynısını tekrar ettiler.

 • 04 Kasım
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş