Avea Sabit Hattıma Gelen Anlamsız Ücret!

Ercan Y. |

Ben uzun zamandır Avea ve Fenercell kullanıcısıyım. Faturalı her yöne 150 dk, 150 sms Fenercell hattıma anlama veremediğim bi şekilde 125:00 T.L. fatura gelmiştir. Aylık 20;00 T.L yi geçmeyen faturamı incelediğimde vergiye tabi olmayan tutar başlığı altında 100;00 T.L. ödeme görünmektedir. Bu faturayı ödemek zorunda bırakıldım ve haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Telefonumdan internete giriş yapılmamıştır ve internetten hiç birşey indirilmemiştir.Avea yetkililerinden bu haksızlığın giderilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  09:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş