Avea Rızam Olmadan Üyelik Yapılmış!

Emre Can O. |

3 Temmuz 18:30 saatlerinde telefonumda internette normal dolaşırken açılan reklam sekmesinde kapatırken "sözde" onayladığım bir web sitesi için hiçbir alakam olmayan VideoPlus diye bir video servisine üye yapıldım. Avea ve VideoPlus servisini arayıp durumu anlatmama rağmen, rızam dışında böyle bir şey gerçekleşmeyeceğini, onay verdiğimi ve kesinlikle para iadesi yapılmadığını, istersem para iadesi olmadan bir daha ki ay için paket iptali yapabilecekleri söylediler.

Kendileri haksız kazanç kapısı yaratıp hiçbir şekilde bana yardımcı olmadan telefonumdaki liraları almışlardır. Sorunun artık benim için para değil, bu kadar kolay kestirip atmaları olması sebebiyle, sonuna kadar işin ucunu bırakmayacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Emre Can O.
  05 Temmuz
  04:28

  Tarafıma halâ herhangi bir çözüm sunulmamıştır. Eğer böyle devam ederse BTK'ya şikayetimi yapacağımı belirtmek isterim.

 • 04 Temmuz
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş