Avea Resmen Oyalıyor!

Ahmet G. |

Avea EGM hattı kullanan müşterilerine mahkeme kararı sonucunda fazladan almış olduğu ücretleri iade etme kararı aldı. Bunun için Avea bayilerinde form doldurmamız gerekiyordu.bizde öyle yaptık ve formları doldurduk sonucu beklemeye başladık. Ancak uzun zaman geçmesine rağmen geri dönüş olmadı Avea tarafından. Kendim bizzat işin peşine düşünce gönderdiğim formdaki hesap bilgilerimin silik çıktığını ve tekrar göndermem gerektiğini söylediler. Bayiye gittiğimde biz o işlemleri bitirdik artık evrak göndermiyoruz dediler. Avea yı tekrar aradım ve istenilen bilgileri size mail yoluyla iletiyorum dedim ve gönderdim ancak şuanda onu da kabul etmemiş görünüyorlar. Ödeyecekleri meblağı faturamdan düşsün!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  25 Temmuz
  23:28

  başta yapacakalrı işi sonda yapıyorlar.

 • 18 Nisan
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş