Avea Reklamlarında Çekim Kalitesinden Bahsediyor Ama Çekmiyor!

Mehmet E. |

Ben İzmir'in Buca ilçesinde oturuyorum. Yani merkez ilçelerinin başında gelmekte ancak her yerde çekiyor diye reklam yapılan Avea burada çekmiyor. Evin içinde telefonla konuşmak için oda oda dolaşıyorum.

Bununla ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bulunduğum bölgede baz istasyonu olmadığı için çekim kalitesinde sıkıntı yaşanıyormuş ve yakın zamanda Avea nın bulunduğum bölgeye baz istasyonu yapma planı yokmuş. Böyle bir şey olur mu ya? İzmir merkez ilçesinde çekim sorunu yaşanıyorsa ücra köyleri düşünemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  06 Eylül
  07:32

  evet detayli bilgi verildi tarafima. baz istasyonu olmadigi icin s?k?nt? varmis ama avea nin suan icin oturdugum bolgeye baz istasyonu yapma plani yokmus.... bilgi bu sekilde verildi tarafina.

 • 05 Eylül
  18:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet E.
  30 Haziran
  10:59

  avea gözümde sıfır artık...

 • 13 Haziran
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş