Avea Reklam Mesajları!

Serkan E. |

Telefonuma sürekli anlamsız bir şekilde reklam mesajları gelmekte. Yıllardır bu hattı kullanmaktayım (hattımı değiştiremiyorum maalesef). İptal reklam yazıp istenen numaraya SMS yoluyla gönderdim ancak gelen cevapta reklam mesajı almadığım söylendi.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Buna yapılabilecek bir şey olmadığı, internet üzerinden bir siteden yardım alabileceğim söylendi. Bahsi geçen site de üyelik gerektiren bir site. Reklam mesajı almak istemiyorum.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  13:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Nisan
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş