Avea Reklam Mesajı Kapatmama Rağmen Sürekli Geliyor.

Muhammet Ş. |

Avea Bundan yaklaşık bir ay önce avea nın internet sitesine girererek reklam içerikli mesajların gelmesi servisini kapattım ama sanki ben kapattım diye daha fazla gelmeye başladı. Bugün acaba kapatmadım diye tekrar online işlemlerden reklam mesajlarının gelmemesi için ayar yaptım ama yaptıktan sonra bile 3 adet reklam mesajı geldi sanki hiç bir önemi yok hangi ayarı yaptığından koskoca bir şirket doğru düzgün bir servisi yönetemiyor istemiyorum reklam mesajı almak zorla mı daha nasıl izah edebilirim daha ne yapabilirim? Dava mı açayım?

Etiketler :

SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ş.
  25 Ağustos
  09:04

  Problem aslında AVEA dan değil reklam mesajlarını gönderen diğer operatörlerden kaynaklı olduğunu söylediler. Yani ben reklam mesajlarını kapattığımda sadece avea üzerinden gönderilen mesajlar engelleniyormuş.

 • 16 Ağustos
  11:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş