Avea Rehberi Olmayan Telefon Satıyor!

Ayfer S. |

01/12/2013 Avea bayisi Devinim Elektronik'ten Nokia Lumia 520 aldım. Telefonun rehberi yok. Aynı gün bayiye götürdüm 1. 30 saat uğraşmalarına rağmen çözümü bulamadılar. Telefonu başka bir telefonla değiştirme talebime servise göndermeleri gerektiğini söylediler. Avea'yı aradım şikayet talebinde bulundum hala aranmadım.

Hiç kullanmadığım rehberi olmayan ayıplı cihazın servise gitmesini istemiyorum. Çalışanlar istediğim yere şikayet edebileceğimi ve değişimi yapamayacaklarını söylediler. Bugün 5. günün ve telefonum rehbersiz olarak kenarda duruyor, sim kartımda küçültüldüğü için başka bir cihazda kullanamıyorum. Muhatabım Avea'dır. Talebim cihazı farklı bir model ile değiştirmeleri ya da iadesidir.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  11:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ayfer S.
  09 Aralık
  09:39

  çözüm üretmedikleri gibi sorunu çözebilecek yönlendirmeleri de yok karşımda sanki programlanmış robotlar var söyledikleri bir kaç kelimeden ibaret

 • 05 Aralık
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş