Avea Ramazan Bayramından Sora Şebeke Gitti.

Ömer K. |

Ramazan bayramı öncesine kadar düzgün çeken şebeke bayramdan sonra nasıl olduysa çekmemeye başladı, şebeke deyince internet Avea'yı arayıp bildirmeme rağmen hata daha düzeltilmedi. Avea'dan aranıp tarafıma bölgede arıza tespit edildiği bu arızanın en kısa zamanda giderileceği söylenmesine rağmen tekrar aradığımda bana arıza değil sadece iyileştirme yapılacağı söylendi ama sözde icraat yok.

Eğer ki hattım taahhütlü olmasaydı hattımı başka operatöre çoktan taşımıştım ama elim bağlı. Reklamlarda Türkiye'nin yüzde 99 kapsandığı söyleniyor, ama demek ki yüzde biride Kahramanmaraş kara ziyaret mahallesiymiş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  28 Ağustos
  23:35

  Ne detayı ya neyden bahsediyorsunuz müşteri hizmetlerinden bırı aradı düzeltilecek diyor ben bu lafı çok duydum ben ilk aradığımda ariza var dediler özellikle sordum evet arıza var dediler şimdi arıza yok iyileştirme yapılacak diyorlar Avea sen kimi kandırıyorsun birde 4.5 geçecekmiş sen geç bu ayakları ben her ay sana fatura ödüyorum günü geçince hemen kapatmasını bılıyon coz bakalım bu sorunu

 • 26 Ağustos
  10:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ağustos
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş