Avea Prime Kampanyası!

Mehmet D. |

Avea Prime kampanyasından faydalanmak istiyorum ancak dışarıdan gelenler yani diğer operatörlerden geçenler bu hizmeti 49 TL'ye alabiliyorken ben Avea lı olduğum için bu hizmeti 65 TL'den alabiliyorum.

Mevcut hiçbir taahhüdüm olmadığı halde bu çok saçma eğer aynı fiyattan bu tarifeye geçemeyecek isem hemen hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım. Müşteri memnuniyeti ve sadakatine tamamıyla ters bir strateji.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  14:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet D.
  25 Ağustos
  12:55

  Bwni çağrı merkezinden tekrar arayarak kampanyalar hakkında bilgi verdiler mağduriyetim tabi ki giderillmedi operatör değiştirmekten başka çare yok anlaşılan sonra arayıp tekrar gelin derler nasılsa komik bir durum

 • Mehmet D.
  24 Ağustos
  16:58

  Zaten bu şikayetimle ilgili 500 No.lu hattınızdan aldığım cevap üzerine yazdım bu şikayetimi?

 • 24 Ağustos
  16:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş