Avea Pixofun Servisinden Şikayetçiyim!

Alperen P. |

Hattımı Nokia telefonda çalıştırdım. Yeğenim yanlışlıkla basmış oyunu al demiş kod geldi. Daha kodu bile girmedim. Şimdi yükleme yapsam hattımdan tl gidecek. Lütfen iptal etmek istiyorum. Paramı sokakta bulmadım ben. Daha önce Avea bayisine uğradım iptali yok dediler.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  14:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Alperen P.
  18 Kasım
  19:12

  ilginiz için teşekkür ederim bir an önce ilgilenin iptal edin lütfen 5 tl hattımdan gitti yükleme yapınca 8 tl daha gidicek iptal edilmesse hattımı iptal edicem

 • 18 Kasım
  16:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş