Avea Personelinden Şikayetçiyim!

Murat Aytaç K. |

21.09.2014 tarihinde hattımı Avea'ya taşımak için Mersin Forum AVM'de bulunan Avea işlem merkezine gittim. Hattımı Avea'ya taşıyacağımı söyledim bilgi verdiler. Prosedürde yer alan işlemlerimi yaptılar. Sözleşmeyi imzalayıp sim kartımı telefonuma göre kestikten sonra son anda sözleşmede mobil imzalı sim kart istiyorum seçeneğini gördüm ve o seçeneği işaretlemesini istedim. Müşteri hizmetlerinden yapabileceğimi söyledi. İtiraz ettim. O arada başka bir çocuk müdahale etti. Öyle bir seçeneğin kendi firmalarında yapılmadığını sadece Tarsus'tan yapılacağını söyledi. İtiraz edince istediğim yere şikayet edebileceğimi hatta şikayet telefonunun 444 1 500 olduğunu söyledi. Avea çoluk çocuğa mı kaldı?

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  08:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Eylül
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş