Avea Personeli Beni Dinlemedi!

Nilüfer İlknur D. |

Gazi Osman Paşa Şafak hastanesi karşısında bulunan Avea bayinize garanti bonus kredi kartımdaki para puanlarım ile 20 TL'lik kontör almak istediğimi belirtim. İlgili personel para puanlarım ile alım yapabileceğimi ileterek ne kadarlık alım yapmak istediğimi sormuştur. İşlem sonrasında kontrol ettiğimde puan ile değil limit üzerinden işlem yapıldığını gördüm.Alım yapılan tutarın hesabıma geri iadesi yapılarak puanlarımdan düşülmesini talep ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilüfer İlknur D.
  28 Haziran
  19:28

  hiç bir sonuç alamadım müşteri memnuniyeti 0'dır !!!!! bir kere arandım anlattılar itirazımı ilettim döneceğiz dediler dönen yok !

 • 09 Şubat
  13:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ocak
  09:12

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş