Avea Personel Hatasını Bize Ödetiyor!

Nuran K. |

Eskişehir Avea bayisi Engiz iletişimden İ. Y. bize kurumsal hat satışında bulundu. Bunun karşılığında bize eski hatlarımızı kapatacağı taahhüdünde bulundu. 15 ocakta bu işlemi yapmış olmasına rağmen hala bize fatura gelmektedir. Kendisiyle bu konuyla ilgili görüşmelerimizde bir yanlışlık olduğunu bu işlemi çözeceğini , çözemediği takdirde kendi hatası olduğu için bu tutarları ödeyeceğini söyledi ama kendisine ulaşamıyoruz.

Bayide birkaç kişi ile görüşmelerimizde haklı olduğumuzu vurguluyorlar ama sonuç yok. Ayrıca yeni açtığı hatlarda da genel merkeze bildirimde geç bulunmuş bu yüzden bazı haklarımızı elde edemiyoruz ve bayinin bu kişiye bir yaptırımı yok görünüyor.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  14:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mayıs
  09:41

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş