Avea Personel Davranışları.

Ali A. |

Mersin Forum Avea şubesinde fatura ödemesi yapmama rağmen faturam açılmadı ve sebebini öğrenmek için tekrar şubeye gittim. Ödeme alan bayan personel, hattın açılmayışının sebebini doğru bir şekilde anlatmak yerine terslercesine konuştu ve daha sonradan gelip olay hakkında hiçbir bilgisi olmayan bir erkek personelin gereksiz ve saçma konular sorarak olaya müdahale etmek istemesi gibi çok saçma bir durumla karşılaştım. Erkek personelin, benim bayana sorduğum sorulara laubalice evet de geç demesi beni çileden çıkardı. Kimseye bu şekilde davranılamaz. Gereken uyarının yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  13:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ekim
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş