Avea Personel Davranışı Çok Kaba!

Buse Ö. |

3 gün önce hattım kendi kendine bozuldu. Yeni hat çıkardığımızda 1 gün içinde en fazla 2, günde açılacağı söylendi. 2 günün sonunda gittiğimde sistemsel bir hata olduğu ve 3 gün açılacağı söylendi 3. günün sonunda başka bir bayinize gittiğimde sistemde herhangi bir problem olmadığı ve tüm hatların açıldığı bilgisini aldım. Hattı aldığım bayiiye gittiğimde sorunu anlattığımda yine boş laflarıyla karşılaştım ve tehdit edilerek bayiiden kovuldum. M**** isimli beyefendi için gerekli işlemlerin yapılmasını ve hattımın bir an önce açılması için yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buse Ö.
  15 Ekim
  11:39

  hiçbir şekilde yardımcı olmadınız! Hattım hala kapalı! Tüketici haklarına şikayet edeceğim!

 • 12 Ekim
  15:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş