Avea Pay By Me-Topluluk Adı Altında Para Kesti.

Salih Cenap B. |

68 yaşındaki annemin telefon faturasında Pay By Me - Topluluk adı altında 53 lira bir ücret görünüyor. Annemin telefonu konuşmaktan başka bir amaçla kullanmadığını belirtmek isterim. Bu zannediyorum bir mobil oyun servisi ve annemin eski (akıllı olmayan) bir telefonda o mobil oyun servisine abone olup 53 liralık harcama yaptığını iddia ediyor Avea!

Gördüğüm kadarıyla Avea'nın müşteri hizmetleri benzer şikayetleri standart bir metni kopyala yapıştır yaparak cevaplamış sayıyor kendini. Bakalım bizim şikayetimizi çözecekler mi?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Cenap B.
  04 Eylül
  09:48

  Problemi çözdük ama AVEA'nın şikayetvar.com'daki cevaplama sistemini gözden geçirmesi gerekiyor. Herkese aynı cevabı verince bu sitede şikayet okuyan kimsecikler ne olup bittiğini anlayamıyor. Problem bizden kaynaklanıyormuş. Benzer problemleri yaşamamak için avea internet sitesinden hattınızı mobil ödemelere kapatın.

 • 04 Eylül
  09:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Salih Cenap B.
  29 Ağustos
  16:40

  İşte tam tahmin ettiğim oldu. Şikayetimde annemin telefon numarasını adını vermemiştim. Gerekli incelemeleri hangi telefon numarası için yapacağınızı müneccim yoluyla mı öğrendiniz acaba? Kim yönetiyor bu AVEA müşteri hizmetlerini çok merak ettim!

 • 29 Ağustos
  15:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri