Avea Partner Servis Ücretlendirilmesi..

Burak E. |

Avea 3. parti servis ücretlenditilmesi:

Merhaba, hattımı Avea faturalı hatta geçirdiğim anda 3. parti servislerin kapatılması ve hiçbir şekilde üye olunmaması yönünde işlem yaptırmama rağmen bugün internet üzerinde dolaşırken vidyomobi adlı uygulamaya üye olduğumu haftalık 14 TL karşılığında ücretlendirildiğimi bildiren bir mesaj aldım ve o mesaj geldikten 10 sn içerisinde bu uygulama her neyse üyelik iptalini gerçekleştirdim.

0553**05 no. 'lu hattın için çıkacak olan faturamda bu ücreti hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Düzeltilmesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  10:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  17:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş