06 Mart 2013

Avea Paramızı Geri Almadık!

505501 **** nolu hattımızın ekim ayı faturası kredi kartı ile ödediğimi halde otomatik ödemeden de kesildi. Bunu geri talep ettik, bir sonraki faturadan düşüleceğini söylediler. % aydır 10 defa aradım herkes bilir müşteri temsilcisine bağlanmak ayrı sıkıntı olmuştur. Bir türlü çözülmedi. Her ay aynı hikayeyi anlatıyorlar.

Bu ay ki faturanız dan düşülecektir ben burada not düşüyorum şeklinde. Ayrıca bize fatura gecikme cezası kesmişler. Biz onların ödemesini beklerken son gün geçiyor ödemiyorlar yada düşmüyorlar faturadan birde fatura gecikme cezası kesiliyor.

Zafer 45 Okunma

Cevaplar

 • Zafer19 Mart 2013

  Bu dönemde kesilen cezaların geriye talebini rica ediyorum. Ayrıca söylediğiniz numaradan hiç yardımcı olamıyorsunuz bu bir erteleme taktiğimi? Allah şikayetvar.com dan razı olsun onların sayesinde iş yaptırabildik avea 'ya.

 • Zafer19 Mart 2013

  çözüme ulaştı fakat 5 ay sonra. Herhalde sistemin sorunudur. Ne dalavere bu . Ayrıca bu süreçte kesilen cezaların geriye talebini dikkate almadınız sanırım. Tekrarlıyorum bunu geriye ödemelisiniz haksız kazanç bu. Sitemi işletemiyorsanız niye başındasınız yer açında işi yapacak olanlar gelsin. Hiç memnun kalmadım avea bunu herkes bilsin.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Zafer07 Mart 2013

  Hani bana geri bildirim verilecekti. hani geri dönülecekti. söylediğiniz hiç bir şeyi yapmadınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön