Avea Paramın İade Edilmesini İstiyorum!

Gürcan K. |

553281***** numaralı hattım için bakiye iade talebi için internet siteniz üzerinden başvuru yapmaya çalışıyorum ama 553281*** numaralı hattınız için 29.01.2013 tarihinde iletmiş olduğunuz talebiniz mevcuttur. Teşekkür ederiz.'' şeklinde bilgi çıkıyor. Aksi takdirde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna şikayet etmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  08:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mart
  15:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş