Avea Paramı Geri Vermiyor!

Mesutcan A. |

0534 965 94 ** numaralı hattımı Avea'dan V**, taşıdım hattımın içinde kalan tl'yi ise iade etmediniz. İnternetten başvuru yaptım 20 gün geçti param bankaya yatmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum oyalıyorlar. Aslında size dava açmak lazımda 2 hafta daha bekleyeceğim nasıl olsa yine paramı yatırmayacaksınız o zaman dava açacağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesutcan A.
  09 Aralık
  00:53

  Olayın üzerinden 3 yıl geçmiş yorum yapmadan duramıcam. Benim memnun etmediler hatta IBAN numaramı alıp size mevlayı göndereceğiz dediler ama kimse paramı göndermedi aradığımda parayı gönderdik dediler halbuki hesabımda değildi, ayrıca yanlış bilgilendirme yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti sağlanmadı. şu an başka bir hat kullanıyorum ve çok memnunum kimseye aveya ya da yeni ismi Türk Telekom'u önermiyorum.

 • 20 Ekim
  10:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  08:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş