24 Ocak 2014

Avea Para İadesini Yapmadı.

Faturasız hattıma romaing sebebi ile çıkartılan fakat bana ulaştırılmayan faturalar yüzünden, Avea tarafından icraya verilmiştim. Şikayetim 1 sene dolduğu için yayından kaldırılmıştı. Sonrasında olan gelişmeler:
1.Hakem heyetine başvuru yaptım. Haklı bulundum.
2. Avea'ya, beni haksız yere zarara uğrattığı bedeli, hakem heyeti kararına istinaden bana ödenmesini faks attım.
3. Avea itiraz edip Tüketici Mahkemesine verdi.
4.Kendi açtığı davaya gelmedi, dava iptal oldu, alacaklarım için tedbir talebini zaten mahkeme reddetmişti.
5. Avea bana mahkeme kararları ile kesinleşen alacağımı ödemiyor.
6. Avea'ya 1 hafta süre veriyorum, ödedi ödedi, yoksa ilamlı icra takibi ile alacağımı alacağım sizden.

Sadık 91 Okunma

Cevaplar

 • Sadık 08 Nisan 2014

  Uzattıkları son mahkemede lehime karar verdi. Gerekçeli kararım elime ulaşır ulaşmaz icraya vericem müşteri değeri bilmeyen, yaptıkları hatayı kabul etmeyi bilmeyen, tüm hatalarını müşterilerine yıkmaya çalışan aveayı.

 • Sadık 19 Şubat 2014

  Telefonla verilen cevapın özeti şu, haklı çıktığım hakem heyeti kararına itiraz için avea olarak tüketici mahkemesine açtığımız davaya gelmedik, dava iptal oldu, sizi daha fazla oyalayabilmek içik tekrar davayı yineleyeceğiz. işte müşteri memnuniyetinden anladıkları budur. "İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır." mesajı bu sebeple tamamen gerçek dışıdır. Kendileri söylüyorlar, belki kendileri bile inanmıyorlar. Herkese duyurulur. Hakkımı sonuna kadar arıcam, istediğiniz kadar oyalayın, kendi hakkını savunamayan zavallı bir insan değilim. Zavallıların kim olduğu belli.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sadık 11 Şubat 2014

  Yine haklı çıktım aveanın bir şey çözümü olmadı. Telefonla verdikleri cevap şu oldu 'Hukuk bölümümüze ulaşmış karar yok' . İnsana sormazlar mı madem hakem heyeti kararı ulaşmadı, nasıl olduda hakem heyeti kararına itiraz ettiniz Tüketici mahkemesinde. Elinize ulaşmayan karar itiraz etmek enterasan olmuş. İsteseydiniz karar dosyalarını yollardım zaten, sonuçta amaç şikayete cevap vermiş olmak daha fazlası değil.

 • Sadık 27 Ocak 2014

  Aveanın hiç birşeyi çözüme kavuşturduğunu görmedim, çözüm sürecinde diye mesaj dışında birşeyi göremedim, bir buçuk yıldır, ilgisizlik, bıktırma, usandırma politikalarıyla uğraştım. herşeyi kasıtlı olarak zora soktular. Hakkımı mahkemelerde arayarak kazandım, alacağımıda icra ile yine adalet yoluyla alacağım, aveadan beklentim yok.

 • Sadık 25 Ocak 2014

  Cep telefonuma Aveadan şu an kullandığım hat ile ilgili incelemeler devam ediyor diye mesaj geldi. Şu anki hattım vodofonede, yukarıda bahsettiğim dava sonuçları, 10 yıllık avea müşteri iken, aveanın bana yaşattığı kabus sebebi ile kapattığım 0505 363 ** ** no'lu telefona aittir. şu an kullandığım 0553 33* ** ** no'lu telefonum dediğim gibi zaten vodofone taşımıştım.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön