Avea Para İadesi Yapılmış Haberim Yok!

Ömer Faruk T. |

Avea'nın 506.3160*** numaralı hattımla ilgili hiç etik olmayan bir fatura uygulamasına tüketici hakları hakem heyeti nezdinde itirazda bulundum( 1-2 ay önce) Avea müşteri hizmetlerinden aranarak 30 TL tutarın hesabıma geri aktarılacağı söylendi. O gün bugündür hala iade yapılmadı.

22 mayıs 2014 tarihinde bir müşteri hizmetleri temsilcisi para iadesi için ıban no istedi seyahat halinde olduğum için sonra aramalarını istedim. Aranmadım ben TL yükleme zamanı gelince müşteri hizmetlerini aradım meğerse nisan ayında yüklenmiş bende kullanmışım. Şaka mı , bezdirme politikası mı, sabır testi mi ?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  18:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş