26 Eylül 2013

Avea Para İadesi İçin Oyalıyor!

Avea bayisinden aldığım cihaza ait ücretin fazla alındığıyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda bana ödediğim tutara ait kredi kartı ekstresini fakslamam istendi. Ayın 11'inde ilk faks ve gelmediği gerekçesiyle ilgili olarak 21'inde ikinci faksı yolladım.

Şimdi ise bayinin benden çektiği ücret apaçık yazılı olmasına rağmen ekstrede telefon numaram belirtilmediği için yeterli kanıt olmadığını belirttiler.

Konuyu gerekli mercilere taşıyacağım. Ancak böylesi açık bir durumun yokuşa sürülmesini iletişim devinden görmek insanı şaşırtıyor. Kendi borçları için anında mesaj çeken yeri geldiğinde arayan firma aleyhine bir işlem için ne arıyor ne de soruyor. Müşteriyi oyalamanın böylesi yok.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet28 Ekim 2013

  Bayi kanalıyla istenilen belgeleri fakslamamıza rağmen henüz bir sonuç ve açıklama yapılmadı.Müşteri mağduriyeti devam ediyor.

 • Mehmet03 Ekim 2013

  İlgili ikinci faksı ilettiğim halde hala geri dönülmedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön