Avea Paketten Yararlanamıyorum!

Tecelli D. |

23 Temmuz'da 10 yıllık Turkcell hattımı Avea'ya taşıdım bir yakınımın önerisiyle. Mega kamu referans diye bir tarifesi varmış. Abone merkezinde bana hattı taşıdıktan sonra mega kamu tarifesine geçebileceğimi vs söyledikten sonra tamam dedim gittim. Oyunlarda bundan sonra başladı. Hattım taşındıktan sonra mega tarife yazıp 2010 ve 6363 diye servisleri varmış oraya mesaj attım yararlanamayacağımı söyleyen bir mesaj aldım.

Abone merkezi hata yaptık dilekçe yazdık dedi. Müşteri hizmetleri hele aman Allah'ım Allah korusun. Eğer Avea sorunumu çözmezse babamdan başlayacağım hat taşıtmaya ve babamla da sınırlı kalmayacak.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Tecelli D.
  03 Ağustos
  12:57

  avea ya 3 ay mahkum oldum anlaşılan

 • 31 Temmuz
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş