02 Nisan 2013

Avea Paketin Çok Üstünde Fatura Ücretleri!

Birkaç ay önce Avea'nın SEÇ 500 paketini (yeni müşterilere 20 TL, eski müşterilere 30 TL!) ve 10 TL'lik sınırsız internet paketini aldım. 30+10=40 TL'lik bir fatura ödemem gerekirken 3 ay boyunca gelen faturalar 55-60 TL arasında değişti. Bunun üzerine geçen ay son faturamı ödeyip Vodafone'a geçtim. 1 hafta sonra 58 TL'lik yeni bir fatura gönderildi. 4441500'ü aradım ve aldığım yanıt "birkaç gün kullanmışsınız, ek olarak 3 tane MMS göndermişsiniz" idi. bunun "son fatura" olduğu da M.İ. Temsilcisi tarafından belirtildi. Ancak geçen hafta 42 TLlik yeni bir fatura gönderildi. Avea'yı az önce aradım ve "bu son fatura" dediler, detaylı bilgi istediğimde 10 dk bekletildim ve tel. yüzüme kapatıldı.

Şirin 223 Okunma

Cevaplar

 • Şirin 29 Temmuz 2013

  Herhangi bir sonuç alamadım. Şikayetimin üzerinden birkaç gün geçtikten sonra müşteri hizmetleri tarafından arandım ve son ödediğim faturanın 3-4 günlük kullanıma ait olduğu söylendi. 3-4 gün için paket ücreti olan 40 TL'nin de çok üstünde bir para ödemişim. Bize imzalatılan sözleşmelerde eminim bunun yasal dayanakları vardır. Ancak bu durum ne kadar etiktir bunu tartışmak gerekiyor bence. Bir daha avea kullanmayı düşünmüyorum. Çevremdekileri de aveaya geçmemeleri konusunda uyarıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Şirin 03 Nisan 2013

  Sayın Avea Yetkilisi, dün göndermiş olduğum şikayet üzerine müşteri ilişkileri ile yaptığım görüşme hakkında, 9919'u ücretsiz arayarak sizi bilgilendimem için telefonuma bir mesaj göndermişsiniz. Ancak şu anda telefonum Avea'ya kayıtlı olmadığından benim 9919'u ücretsiz aramam, hatta aramam mümkün görünmemektedir. Sanırım bu tür durumlar için başka bir iletişim kanalını kullanmak daha doğru olacaktır. İlginize teşekkür ederim. Şirin Gazialem.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön