Avea Paketimiz Yenilenmemiş.

Abdulnasır Y. |

5557112*** nolu telefonuma haftalık internet paketi yükledim. 9333'ten de kalan kullanım bilgilerini düzenli olarak aldım. Haftanın bitimine 1 gün kala paketin azaldığını görünce TL yükleyip yeni paket talebinde bulundum. Ancak gelen mesajda paketin devam ettiği bildirildi. Biz de paketimiz devam ediyor diye kullanmaya devam ettik. Genelde dakika ve paketle ilgili talepte bulunulmadığı halde bilgi mesajı gönderilir. Biz yine sorgulamaya devam ettik. Aniden internetimiz sonlandı. Sorgudan da cevap alamadık. Meğerse paket talebinde bulunduğumuz halde, hesaptaki paradan TL kesilip paketimiz yenilenmemiş. Müşteri hizmetlerinden de netice alamayınca şikayetimizi kayda geçirmek zorunda kaldık.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulnasır Y.
  15 Ağustos
  13:55

  Şikayetim kabul edilip TL iadesi yapıldı. Ama sonra internet paketi yükledim ve sürekli yanlış bilgi SMS geldi. Paketimin bitimine yakın olmasına rağmen hep 630 MB var bilgi geldi. Bir anda paket bitmiş ve hesaptaki TL yine kesilmiş. Dolayısıyla AVEA müşterisini aldatmaya devam ediyor. Şikayetim devam ediyor.

 • 09 Ağustos
  14:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ağustos
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş