Avea Paketimi Yenilemedi!

Merve Y. |

Ben yanılmıyorsam 3 aydır Avea süper 3'lü paketi abonesiyim. Normalde her ay paket süresi bittikçe 30 tl yüklüyordum ve paket yenileniyordu. Dün paketim bitti ve bugün 30 tl yükledim. 30 tl'yi olduğu gibi çekti ve paketimi yenilemedi.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise internet paketimin bittiğini ve benim bittikten sonra internete girdiğimi bu nedenle 30 tl'nin kesildiğini söylediler. Böyle bir şey olması söz konusu değil sonuçta paketim bitmişse internete girmemesi gerekiyor veya en azından bana bilgilendirme mesajı göndermesi gerekmiyor mu? Böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım. Liralarımın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  13:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Kasım
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş