Avea Paketimi Yenilemedi!

Aydoğan K. |

7.1.2014’te telefonuma bir kısa mesaj geldi. 8.1.2014 itibarıyla aylık paketimin süresinin dolacağını ve yeterli bakiyem olması durumunda paketimin otomatikman yenileceğini yazıyordu. Ben de bunun üzerine hattıma 30 lira yükledim. Sabah telefonu elimi aldığımda bakiyemde 2 lira bilmem kaç kuruş kalmış ve paketim de yenilenmemiş.

Avea’yı aradım, aldığım cevap: Eski paketimin süresi bitince, hemen yeni paketimi yenilemiyorlarmış, belli bir süre geçmesi gerekiyormuş.Avea’nın eksik bilgilendirme yaptığını ve paramın iade edilmesini söyledim. Aldığım cevap bunun mümkün olmadığıydı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydoğan K.
  12 Şubat
  03:31

  Sorunum havada kaldı. Müşteri yüzde 100 haksızdır mantığı yeni moda galiba.

 • 11 Şubat
  10:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ocak
  09:41

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş