Avea Paketimi Kullanamıyorum!

Oğuz H. |

Avea İzmir 600 tarifesini kullanıyorum. Daha doğrusu kullanamıyorum. Sms paketim maalesef tanımlanmamış gözüküyor. Hattım açık ama sms yok. Bende ilk 6 ay geçerli mesaj olduğunu düşündüğüm için sms'lerimi kullandım doğal olarak müşteri hizmetlerini kaç defa aradım 15 saattir hala sorun çözülmedi. Telefonumun doküman bilgilerini çıkartıp savcılıkta suç duyurusunda bulunacağım. Hayatımda böyle şey görmedim. Sizi mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  14:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Kasım
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş