Avea Paketimi Hemen Yenilemediler!

Kübra V. |

Geçen ay eşimle süper fırsat paketine geçtik. Bu ay paket yenileme tarihimizin son gününde hatlarımıza 25'er tl yükleme yaptık ki paketimiz biter bitmez yenilensin zor durumda kalmayalım diye. Paketimizin süresi doldu yenilemeyi yapmadılar. Ve bu sürede hattımızdaki bütün liralar internete gitti.

Müşteri hizmetlerimi aradığımda da bana diyorlar ki hemen yüklemeniz gerekiyor. Paketiniz bitince yüklemeniz gerekiyor. Ben daha öncede başka paketler kullandım böyle bir şeyi ilk defa gördüm. Eğer paketimizi yenilemezseniz hemen bugün V** geçiyoruz. Yarında üşenmeden Tüketici Hakem Heyetine gidip şikayet edeceğim sizi. Yeter artık bu GSM operatörlerinden çektiğimiz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Eylül
  16:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş