Avea Paketim Yenilenmiyor!

Simge Y. |

Yıkılan paket kullanıcısıyım fakat paketim yenilenmiyor 2 kere para yükledim paketim yenilenmediği içinde bakiyem düşüyor.Paketimle ilgili bir sıkıntı mı var diye 4441500 ü aradım fakat ''sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum ...''diyor hat kapanıyor 3 defa aradım bu şekilde oldu anlam veremedim. Eğer bugün dönüş olmaz ise yarın başka operatöre Vodafone geçeceğim.

Etiketler :

Erişim Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  21:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  01:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş