Avea Paketim Var Fakat Kullanamıyorum!

Salih Gurkan C. |

Geçen akşam kullandığım paketin sonlanmasına dair bilgiyi saat 01 sularında aldım. ardından 25 tl yükledim, 23 tl si paketim için kullanıldı ve 2 tl kalması gerekirken bir anda o 2 tl de hop diye yok oldu, o saat itibariyle 500 dk 1gb net 1000 sms olmasına rağmen bunların hiçbirini kullanamadım. hala da kullanamıyorum.

Böyle bir uygulama olabilir mi ya resmen paramızla rezil oluyoruz. hayır paketim var nasıl kullanamam ya. Bu hadise yaşandığı sırada da evde tek başımaydım ve ev telefonu kullanmıyorum, Avea müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum lira olmadığı için orayı da arayamıyorum, bu kadar liracı olunmaz.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Haziran
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş