Avea Paketim Olduğu Halde Bakiyemden Düşüş Yaşıyorum!

Yücel Ö. |

Kafama göre 500 paketi kullanıyorum 5 gündür, başta bir sorun yoktu fakat durduk yere internet kullanım hakkınız bitmiştir diye mesaj aldım, şu an kafama göre 500 paketimde 395 dakika hakkım var, bildiğiniz üzere 1 ay içinde kullanımda 1 dakika=5 mb olacak şekilde bu paketi kullanabiliyorum ve bunun kotası 1024 mb, hiç konuşup mesaj atmamış olmamı dahi varsayarsak 105 x 5=525 mb'a denk geliyor, buna rağmen benim internet kullanımımdan dolayı benden bakiye çekiliyor.

Bu konu hakkında şikayetçiyim, müşteri hizmetleriyle görüştüm ama her zamanki gibi sonuç alamadım, 3 gündür internet kullanamıyorum, eğer 2 gün daha bu sorunum çözülmez ise başka bir operatöre geçiş yapacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  14:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Yücel Ö.
  24 Mayıs
  15:16

  Arandım ama meşgul olduğum için açamadım, illa aramanıza gerek yok, sorunu halledin yeter, hala bakiyemden düşüş yaşıyorum

 • 20 Mayıs
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş