Avea Paketim Bitmeden Bitirdiler, Üstüne Bakiyemi Sıfırladılar.

Koray D. |

Büyük fırsat 1 GB paketi kullanmaktayım. Paket kapsamında 500 dk,500 SMS, 1 GB sunuluyor. 29/11/2015' te paketim yenilendi. Online işlemlerden kontrol ettim ve toplam konuşma süremi şu an itibariyle 416 dk olarak hesapladım.

Oysa bana 07/12/2015' te yani dün dakikalarımın bittiği mesajla bildirildi ve bakiyemden 4,20 TL'de kullanım sonucu silindi. Dakikalarım bitmediği halde bitmiş gösterilip bakiyem sıfırladı. 500' ü aradım 2 sefer yüzüme kapatıldı, telefondaki bant sesi. Dakika ve bakiye olarak yenilen haklarımın iadesini ve mağduriyetimin giderilmesini acilen talep ediyorum, aksi halde Vodafone 'a geçiş yapacağım kısa süre içinde.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Koray D.
    11 Aralık
    15:49

    Beni aradı Avea, o sırada duymadım benim aramam istenmiş mesaj yoluyla. Tabi ki arayamıyorum bakiye olmadığı için bunu da bir türlü anlatamadım. Derken babamın telefonundan aradım ve bekledik epeyce. Konuştuğum müşteri temsilcisi benim yanlış hesap yaptığımı 1 sn.. bile görüşsem 1 dk olarak geçtiğini söyledi. Bu çok saçma bir şey ve sinir bozucu, kabul edemem. Numaramı başka operatöre taşıyacağım. Siz beni kaç gündür mağdur ettiniz, bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı, uzun sürmemeli. Müşteriyi siz kaybedersiniz