Avea Paketi Zamanında Yenilemiyor!

Şeref K. |

Avea Süper Fırsat adlı bir paketi 28 ocak tarihinde seçtim paket kullanımında hesabımda yeterli bakiye olması durumunda paketin otomatik yenileneceği yazıyordu ve 26 şubat tarihinde de bu konu ile ilgili hatırlatma mesajı geldi ve ben gerekli parayı yatırdım.

Firma benim paketimi 27 şubat gece saat 12'de kapatıp yenileme işlemini de yapmamış. 28 şubat sabahı görüşme yapmak için telefonu açtığımda telefonumun bakiye olmadığı için görüşmeye kapalı olduğu anonsu ile şok oldum. Hesapta bulunan 41 tl gece (6 mb) internet kullanımı gerekçesi ile tahsil edilmiş .(Paket ücreti 23 tl olmasına rağmen 41 tl vardı). Bu olayın çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeref K.
  07 Mart
  16:20

  avea sorun ile ilgileniyormuş gibi yapıp bir çözüm üretmedi, konu ile ilgili tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum

 • 04 Mart
  16:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mart
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş