Avea Paketi Kapattırdıktan Sonra 126 TL Fatura Geldi!

Oktay B. |

26.02.2014 tarihinde 10 tl'ye 1 gb internet paketi aldım 1 aylık ve 26.03.2014 tarihinde tekrardan yenilemesin internete de girmeyim diye interneti ve paketimi kapattırdım. (sim kart değişikliği, herhangi mobil veriyi açma hatta batarya bile çıkarılmadığı halde 126 tl faturama yansıdı. Böyle bir şeyin Avea tarafından bana yapılacağını tahmin ettim ama yine de çok dikkatli bir kullanıcı olduğumu düşünerek ne de olsa interneti kapattım mobil veriyi de kullanmıyorum sadece wi-fi den giriyorum diye düşünürken bir anda fatura sürprizi yaşadım ve Avea ile 2 hattım üzerinden daha öncede fatura ödemediğimi biliyorum. Dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  10:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş