Avea Paketi Görmediğini İddia Ederek Fahiş Fatura Çıkardı!

Adem G. |

Avea'dan mesaj yolu ile 5000 sms paketi aldım ancak bu paketi Avea görmediğini iddia ederek bana 167 TL fatura çıkarmış ve ilk şikayetimde müşteri hizmetleri beni dinlemeden yalan yanlış şikayet kaydı açmış ve aradan 7 gün geçmesine rağmen kimse bana dönüş yapmadı.

İkinci arayışımda şikayet kaydımda tam olarak ne yazdığını sorduğumda bir metin okudular bana. Şikayet kaydımı tekrar düzgün bir şekilde oluşturmalarını belirtip bana mail ve telefon yolu ile ulaşmaları için özellikle not düşüttürdüm ancak ne arayan var ne de mail atan.

Bir sms geldi faturanızı inceledik hata bulunmamaktadır. İnceleyen arkadaşa sesleniyorum ki gerçekten birileri bunu incelediyse tabi. Hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem G.
  04 Kasım
  16:43

  Avea faturalı hat kullanılmaz. Almayı düşünen varsa iyice düşünsün. Durduk yere kol gibi faturalarla karşılaşırsınız. Kaynanama da 650 TL geçirmişler

 • Adem G.
  24 Eylül
  21:26

  hiçbir şekilde ilgilenmediler. Ben de gidip Vodafone'a geçtim. Bu şekilde saçma ucretler vermiyorum. Hem de daha kaliteli hizmet alıyorum. Kimseye Avea kullanmasini onermem heleki bir de faturalisini asla. hatalı fatura gelirse duzelttiremezsiniz. müşteri hizmetlerinin umurumda değil müşteri memnuniyeti

 • 29 Eylül
  14:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Eylül
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş