03 Mayıs 2013

Avea Paketi Alamadım!

Mart 30'nda 19 TL'ye 500 dk ve 1 GB inernet ve SMS Paketi aldım. Bu ay tekrar almak istedim olmadı, oysaki onaylamam için sms geldi ( o paket meğer 23 TL olmuş) Gene onayladım ama olmadı paketi alamadım, Müşteri hizmetlerini 4 kere aradım. aynı mesele için 4 kere aranmaz en azından 3-4 aradıklarımın parasını geri verebilirler.

Şikayetimi teknik birime bildirdiklerini söylediler 48 saat içinde bana dönüş yapacaklarını söylediler. DÖNMEDiLER! Ben aradım tekrar teknik servise bildirdiklerini söyledi. Ben hala paket alamadığım için arama YAPAMIYORUM. Arayamadığım için WEB'den Avea'ya 30 üzerinde mesaj attım cevap yok.

Rahmet 14 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Rahmet 10 Mayıs 2013

  Avea hala dönecek...... ve bana şikayetim ile alakalı bilgi verecek İNŞALLAH 30 Nisan'dan beri beni

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Rahmet 04 Mayıs 2013

  Mart 30'nda 19 TL'ye 500 dk ve 1 GB inernet ve SMS Paketi aldım. Bu ay tekrar almak istedim olmadı, oysaki onaylamam için sms geldi ( o paket meğer 23 TL olmuş) Gene onayladım ama olmadı paketi alamadım, Müşteri hizmetlerini 4 kere aradım. aynı mesele için 4 kere aranmaz.Şikayetimi teknik birime bildirdiklerini söylediler 48 saat içinde bana dönüş yapacaklarını söylediler. DÖNMEDiLER! Ben aradım tekrar teknik servise bildirdiklerini söyledi. Ben hala paket alamadığım için arama YAPAMIYORUM. Arayamadığım için WEB'den Avea'ya 30 üzerinde mesaj attım cevap yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön