Avea Pakete Fazla Ücret Ödetiyorlar!

Hüseyin A. |

Avea Seç 200 paketini kullanmaktayım.Her yöne 200 dakika.Bu paketi beğendiğim için,operatörümü değiştirdim.Değiştirme talebinde bulunduğumda paket 9 TL'di.Ben geçiş yaptığımda paket 12 TL olmuştu.12TL'den aldım,bir ay kullandım. Şimdi ise;paket 15 TL.Böyle her ay 3 TL'lik periyotlarla artacak mı?Birde sitelerinde paketin fiyatı halen 12 TL gözüküyor.Avea;sade,ekonomik,çeşitli diyerek kendi reklamını yapıyor.Yeterince şeffaf ve sade değiller. Öyle devam ederse değiştirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Web Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  09:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mart
  17:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş