Avea Pakete Dahil Hizmet Verilmiyor!

Cenk A. |

Avea abonesiyim. Dahil olduğum paket gereği 2 GB internet kullanım hakkım var. Fakat kotayı biraz aşınca çok yüksek fatura gönderiliyor. Bunun için internet hakkımın 2 GB ile sınırlanmasını istedim. Fakat bu talebime olumsuz yanıt verdiler. Ben de bu durumda mecburen internetin tümüyle kesilmesi talebinde bulunmak zorunda kaldım. Şimdi dahil olduğum pakete göre 2 GB internet kullanabilmem gerekirken artık hiç kullanamıyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Nisan
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş