Avea Paket Yenilenmesi!

Handan G. |

Dün 20 lira yüklettim,gece bitecekti paketim ki bitti.Paket yenilendi ama sadece sms paketim,ben o arada internet e girdim.İnternet paketim yenilenmemiş.Bir baktım kalan 8 tlde gitmiş.Aynı anda yenilemiyorsunuz bir de 2 dk girdim 8 tl gidiyor.Üstüne birde müşteri hizmetlerini arıyorum o kadar,ama yine telesekreterle görüşebiliyorum ancak.Şuraya yazmadan görüşemedim Avea'nın müşteri hizmetleriyle daha.Ben denk getiremiyorum sizi siz ulaşırsınız artık bana !

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  16:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Nisan
  01:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş