Avea Paket Yenilemiyor.

Muhammet C. |

Avea, süper fırsat paketini bakiyem olmasına rağmen yenilemiyor. Bu sırada attığımız mesajdan, açtığımız internetten takır takır bakiye kesiyor. Hattımda 30 lira olmasına rağmen 23 liralık abone olduğum paketi zamanında yenilemiyor ve bunu istisnasız her ay yapıyor kendini kurum sanan Avea. Her ay en az 1 tl bakiyem bu şekilde gidiyor. Müşteri hizmetleri dedikleri servise ulaşabilen yok. Oradan oraya aktarmayla sorun çözecekleri yerde bakiyeleri tümden bitirip sorun açıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet C.
  15 Eylül
  23:18

  Sorunuma çözüm üretilmedi zaten. Mal gibi giden liralarımızla ortada kaldık.

 • 15 Ağustos
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ağustos
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş