Avea Paket Yenilemediği İçin Tüm Bakiye İnternete Harcandı.

Murat Y. |

Bir pakete aboneyim. Her ay yenilemekteydi. Bir süre TL yüklemedim. Sonra yüklediğimde paket her zamanki gibi yenilendi sandım. Ancak bir ay dolduktan bir hafta sonraya kadarmış yenileme. İnternet açık olduğundan tüm bakiye(30 TL ) bir günde güncellemeler yüzünden kullanılmış. 1. Paket yenileme neden kendini kapatmıştır? 2. Bir günde 30 TL' yi nasıl bir kullanım için tahsil etmişlerdir? Avea aboneliğimi iptal etmeyi düşünmekteyim.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  11:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  18:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş