Avea Paket Yenilemeden Haksız Yere Data Kullanım Ücreti!

Akın B. |

18.07.2015 tarihi itibari ile hattımdaki paket otomatik yenileniyor. Paket içerisinde hem dakika hem internet kullanımı bulunuyor. Avea paketimi yenilemesi sırasında benden hem paket ücretini düşmüş hem de 5 TL'lik internet kullanımı düşmüş. Önce paketimi yenileyip sonra o paketten internet kullanımının yapılması gerekirdi. Avea'nın bu sistem hatasının bir an önce giderilmesini ve 5 TL'lik ücretimin iadesini rica ediyorum. Paket yenileme zamanı yüzünden müşteri olarak ben mağdur ediliyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  16:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş