19 Ağustos 2013

Avea Paket Ücreti Değişikliği!

2 sene önce Avea'nın 19 TL'ye yıkılan her yöne 500 dakikalık paketine geçtim. Her yüklemem de 19 TL hattımdan kesilip her ay bu pakete sahip oluyordum. Fakat yaklaşık 2 aydır hattıma yükleme yapmadığım için son 30 liralık yüklemem de paketim yenilenmedi.

500 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aradım, paketimin yenilenmediğini bildirerek hattıma tanımlama yaptırdım. Fakat 23 lira paket ücreti kesintisi yapıldı. Bana ne sesli ne de sms ile daha önce böyle bir zam yapıldığına dair bilgi verilmedi. Avea'nın müşterisine böyle yapması beni şaşırttı. Daha önce hiç sıkıntı yaşamamıştım.

Emir 32 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Emir02 Eylül 2013

  Beni aradılar ve benden habersiz bilgi verilmeden güncelleme yaptıklarını belirttiler. Avea da bozulmuş belli ki, habersiz paketimizin ücretini değiştiriyorlar !

 • Emir22 Ağustos 2013

  2 gün geçti cevap verilmedi !

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön