Murat K. Teşekkür Mesajı

SORUNUMU ÇÖZDÜLER TŞK SİZLERE ŞİKAYET VAR EKİBİ MİNNETTARIM SİZLERE

Avea Paket Sorununu Müşteri Hizmetleri Çözemedi!

Murat K. |

Fenercel kullanıyordum,12 ay taahhütlü olarak aldım ve 26.03.2013 tarihinde sona eriyor, fakat ben , sağlamış ve sunmuş olduğu hizmetten memnun olmadım her aradığım da müşteri hizmetlerindeki arkadaşların bilgisizlikleri yüzünden defalarca mağdur oldum, bana her defasında arkadaşlara gerekli uyarıları yaptık demeleriyle yeterli kılındı benim mağduriyetim giderilmedi.

Arkadaşın yanlış anlaması yüzünden hattım 10 gün kısıtlandı ve sadece uyarı ile yetindi, ve taahhüttüm dolma süresini bekledim ve tekrar aradım bana 48 saat öncesinde Avea bayisine gidilerek hat iptal formu düzenlettirdiler, son ay indirimsiz ücret çıkardılar.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  20 Mayıs
  23:59

  SORUNUMU ÇÖZDÜLER TŞK SİZLERE ŞİKAYET VAR EKİBİ MİNNETTARIM SİZLERE

 • Murat K.
  16 Nisan
  22:39

  tamam tşk ederim gerekli indirimi ve kolaylığı sağladılar ayrıca şikayet var gerçekten ülke çapında yaygın ve etkili inanılmaz bir kitle var sorun çözmede inanılmaz faydalı teşekkürler sizlere

 • 29 Mart
  10:21

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş